ornament.png

Petras Daunys | 03.08

Kviečiame švęsti tarptautinę moterų dieną kartu ! Vakaro pradžiai siūlome pasimėgauti „Flow“ virtuvės vakariene, kurios meniu ruošia virtuvės šefė Donata, o pabaigai – kokybiška muzika, užburiantis balsas ir burbuliukai…

Petras Daunys – charizmatiškas ir talentingas jaunosios kartos muzikos atlikėjas, radijo laidų vedėjas, televizijos projektų “X-Faktorius”, “Lietuvos Balsas”, “Šok su manimi”, “Lietuvos Talentai” dalyvis ir finalininkas. Jaunasis atlikėjas scenoja spinduliuoja energija, charizma, jaunatviškumu ir gera nuotaika, tad abejingas nelieka nė vienas klausytojas.

Muzikinis pasirodymas atliekamas su gyvo garso grupe, kurioje savo meistriškumą demonstruoja aukščiausios klasės Lietuvos muzikantai. Programoje skamba žinomiausi ir populiariausi pastarojo dešimtmečio POP kūriniai kuriuos sukūrė tokie atlikėjai kaip Ed Sheeran, Calvin Harris, Justin Bieber, OneRepublic, Daft Punk, Shawn Mendes, Maroon 5, Harry Styles, Maneskin, George Ezra, Tiesto ir t.t.

Pakvietimus į renginį galima įsigyti restorane „Flow“ nuo Sausio 13d. Pakvietimo kaina asmeniui – 20eur. Kontaktinis telefonas : +370 647 99992 .Pakvietimai nėra keičiami ir pinigai už juos nėra grąžinami ( išskyrus atvejus, kai renginys atšaukiamas arba keičiama renginio data; grąžinimas vykdomas renginio organizatoriaus nustatyta tvarka ).

Lauksime Jūsų !


Vis dar svarstote dėl viešnagės pas mus?

Užpildykite registracijos formą ir mes susisieksime su jumis per 24h.

icon-check

Kokybės
garantas

icon-check

Efektyvi
pagalba

icon-check

Greitas
aptarnavimas

Rezervuokite
icon-check

Kokybės
garantas

icon-check

Efektyvi
pagalba

icon-check

Greitas
aptarnavimas